Didžiausioje tradicinėje mados, stiliaus ir grožio parodoje „Moters pasaulis 2021“ Kauno „Žalgirio“ arenos Amfiteatro scenoje – „Talentų arenoje 2021“ savo programą pristatė Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos (KIGSA) ilgamečiai draugai, projektų dalyviai – Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Įvaizdžio dizaino studijų programos studentai, sukūrę įdomų, kūrybišką, inovatyvų idėjų performansą „Butaforinė kolekcija“.  

Netradicinis požiūris į madą, alternatyvių medžiagų panaudojimas taikant naujoviškus meno technologijų sprendimus, padeda jaunam kūrėjui išreikšti emocinius išgyvenimus ir perteikti juos per asmeninę koncepciją. Kolekcija įgyvendina interpretuotą viziją siejant ją su dabarties išgyvenimais, simboliškai išreiškia bendražmogiškuosius jausmus.  

Renginio metu žiūrovus džiugino įspūdingi grožio bei mados kūrėjų pasirodymai. Kaip ir eilę metų, taip ir šiais metais kūrybinei komandai padėjo pasiruošti Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Mados dizaino katedros vedėja, lektorė Silvija Grušnienė, lektorė Lolita Malinauskienė ir Mados dizaino katedros administratorė Goda Sinkevičienė. Šiais metais Silvija Grušnienė dalyvavo nepriklausomų profesionalių vertintojų komisijoje ir vertino vestuvinio įvaizdžio kūrimo konkursinius darbus.

Nuotraukų autorius Gintautas Gelbūda