Narystė tarptautinėje Informacinių sistemų audito ir valdymo (ISACA ) asociacijoje atveria naujas galimybes studentams

2022-12-30

Elektronikos ir informatikos fakulteto dėstytojos doc. dr. I. Šileikienė, dr. T. Liogienė ir A. Danilevičiūtė tapo tarptautinės asociacijos ISACA (angl.) narėmis. Ši narystė EIF dėstytojams leis naudotis ISACA organizacijos patirtimi ir virtualiomis metodinės medžiagos bibliotekomis, dalyvauti ISACA asociacijos susitikimuose aptariant aktualius IT klausimus.

Bendradarbiavimas su tarptautine Informacinių sistemų audito ir valdymo asociacija (ISACA) atvers Informacijos sistemų studijų programos studentams galimybes dar studijų metu įgyti ne tik aukštojo mokslo diplomą, bet ir tarptautinius, visuotinai pripažįstamus fundamentals lygio sertifikatus, kuriuos itin vertina IT kompanijų darbdaviai.

Asociacijos ISACA Lietuva prezidentas Paulius Petretis pristatė ambicingus  ISACA planus, kuriuose numatytas Akademinės iniciatyvos strategijos kūrimas ir įgyvendinimas. ISACA Akademinė iniciatyva bus pirmoji visoje tarptautinėje ISACA organizacijoje, o iniciatyvos modelis bus kuriamas kartu su EIF dėstytojais. Tai sudarys sąlygas Fakulteto dėstytojams kelti kvalifikaciją ir įgyti  ISACA sertifikatus, be ribojimų naudoti paskaitose ISACA metodinę medžiagą, kuri gali būti  įtraukta ir į dėstomus dalykus. Dar studijų metu studentams bus sudaromos sąlygos laikyti egzaminus ISACA sertifikatams gauti. Daugiau informacijos apie ISACA sertifikatus: https://www.isaca.org/credentialing