Muzikinio teatro studijų programos baigiamasis vokalo egzaminas – koncertas „Pradžioje buvo muzika“

2022-06-13

Birželio 9 d. įvyko jau tradicija tapęs Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto Muzikinio teatro studijų programos baigiamasis vokalo egzaminas – koncertas ,,Pradžioje buvo muzika“. Šiais metais trečio kurso studentų pasirodymas vyko senamiesčio širdyje – muzikos klubo ,,Artistai“ kiemelyje, Vilniuje. Egzamine – koncerte ,,Pradžioje buvo muzika” dalyvavo MZ19 gr. studentai: Greta Antanavičiūtė, Arminas Griesius, Jorigė Augustinaitė, Emilija Ugnė Grušaitė, Beatričė Tylaitė ir Jokūbas Giedraitis bei gausus būrys muzikantų. 

Vos prasidėjus koncertui netikėta audra tik trumpam išbaidė meno mylėtojus, tačiau visų nuoširdi meilė muzikai net baisiausią lietų pavertė žavingu vakaru tiek atlikėjams, tiek klausytojams.  Galite tik įsivaizduoti, kokia buvo šio vakaro atmosfera, jog net gamtos stichijos nesugebėjo išsklaidyti gausaus būrio klausytojų ir sudrumsti atlikėjų nuotaikos, o atvirkščiai – po griausmingos liūties su dideliu džiaugsmu visus sugrąžino į puikų renginį, kuriame žiūrovai žavėjosi kiekvienu dalyviu, lydėdami palaikymo šūksniais, plojimais ir net smagiais šokiais. Su pakilia nuotaika koncerto klausėsi ir Scenos meno katedros dėstytojai: katedros vedėja Eglė Juozapaitienė; Dalia Babilaitė-Abarė; Algirdas Bagdonavičius ir Audrius Rubežius; koncertmeisterės Ina Kononova-Jasvilienė ir Vaida Maulevičė.  

Už tokį nuostabų palaikymą dėkojame koncerto svečiams, Muzikinio teatro studijų programos studentams ir absolventams, kurie su puokštėmis gėlių atėjo pasveikinti savo draugus bei kolegas. 

Sveikiname visą Scenos meno katedrą, dėstytojus ir MZ19 gr. studentus su tokiu puikiu koncertu ir nauju skrydžiu į plačias padanges! 

Dalinamės koncerto akimirkomis