Sausio 20 d. Vilniaus teatre „Lėlė“ iš naujo atgimė prieš 30 metų skambėjusi Giedriaus Kuprevičiaus muzika ir melodingos Violetos Palčinskaitės eilės miuzikle „Aš Tau siunčiu labų dienų“.

Iš archyvų atkurti prieš tiek daug metų gyvavusį miuziklą kūrybinei komandai buvo tikras iššūkis, o kartu ir lietuviško muzikinio lobio prikėlimas. Neįtikėtina, kad iki šiol ypač aktualiomis temomis kalbantis kūrinys ir nepaprasto grožio muzika buvo užmiršti.
Nauji vaikų ugdymo metodai, konfliktai tarp švietimo įstaigos valdžios ir mokytojų, švietimo įstaigų reformų būtinumas, naujosios kartos sąmoningumas ir drąsa, o svarbiausia – per pamokas neišmoktos tiesos apie ėjimą į laimę, – štai apie ką kalba šis laiko ribų neturintis miuziklas.

Beje, kartu su nesenstačiomis temomis atgimė ir prieš 30 metų skambėjusi lietuviška elektroninė muzika – miuzikle išgirdome G. Kuprevičiaus prieš dešimtmečius įkurtos lietuviškos elektroninės muzikos pradininkės grupės „Argo“ kompozicijas.

Labų dienų kūrybinė grupė:

Kompozitorius Giedrius Kuprevičius;
Libreto autorė Violeta Palčinskaitė;
Režisierė Margarita Bareikytė;
Muzikinis vadovas Modestas Jankūnas;
Choreografė Erika Vizbaraitė;
Kostiumų dizainerė Roberta Raubickaitė;
Projekcijų autorius Andrius Bareikis.

Vaidino: Kajetana Ageikinaitė, Tomas Alenčikas, Dovilė Keršytė, Artūras Murauskas, Greta Paukštė, Roberta Petrikaitė, Tomas Pukys, Roberta Raubickaitė, Dovilė Rostovskytė, Virginija Straigytė, Greta Šablinskaitė, Gintarė Šmigelskytė.

Fotografas: Gabrielius Jauniškis

Daugiau nuotraukų:

https://www.facebook.com/VIKOMTF/posts/691856820988499?notif_t=like&notif_id=1485166385981936