Scenos meno katedros studentai bei dėstytojai nepaprastai džiaugiasi ir didžiuojasi jau šeštus metus priimdami daugelyje Europos šalių muzikinių teatrų bei aukštųjų mokyklų žinomo dirigento, kompozitoriaus, vokalo pedagogo, profesoriaus Derek‘o Barnes (Londonas, JK). Malonu, jog Vilniaus kolegija ženkliai prisidėjo populiarinant profesorių Lietuvos muzikos ir teatro bendruomenėje. Jo meistriškumo dėka didelio pasisekimo sulaukė Lietuvos scenose pastatyti miuziklai – Jonathan Larson “Rent” (liet. Nuoma) bei John Kanter “Čikaga”.

Profesorius visus džiugina ne tik savo ypatingai aukšto profesionalumo paskaitomis, nuoširdžiu bendravimu su pedagogais ir studentais, bet ir nuolatiniu bendradarbiavimu tobulinant Muzikinio teatro studijų programą. Minėtam pedagogui buvo ypač malonu išgirsti, kad tiek katedros studentai, tiek ir dėstytojai jį nuoširdžiai vadina “mūsų Profesorius”. Apibendrindamas savo viešnagę, Derek Barnes pabrėžė, jog kasmet sutikti Muzikinio teatro studijų programos studentai yra vis labiau motyvuoti, geriau pasiruošę vokalo dalyke, puikiai išmano profesinę miuziklo literatūrą.

Aptariant intensyvius keturių dienų solinio dainavimo mokymus, profesorius Derek Barnes pažadėjo ir toliau visokeriopai bendradarbiauti su Muzikinio teatro studijų programos bendruomene dalinantis savo sukauptomis ir naujai įgytomis profesinėmis žiniomis bei asmeniniais kontaktais.