MTF dėstytojai pristatė studijų programas!

2023-12-07

Lapkričio 29 d. Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dėstytojai lankėsi Utenos ir Kėdainių mokyklose. Studijų programas mokiniams pristatė Mados dizaino ir Ritminės muzikos katedrų dėstytojai.

Kėdainių muzikos mokykloje Ritminės muzikos katedros dėstytojai – Pranas Kentra, Augustas Baronas ir Ernest Germanovič surengė koncertą-paskaitą „Gitara džiazo ansamblyje“. Koncerte taip pat skambėjo ir Prano Kentros autorinės kompozicijos. Po koncerto su klausytojais įvyko diskusija apie improvizaciją, grojimą ir gitaros vaidmenį ansamblyje. Gausiai susirinkę klausytojai nuoširdžiai dėkojo už dėstytojų vizitą ir prasmingai kartu praleistą laiką.

Utenos „Saulės“ gimnazijos karjeros dienose svečiavosi Mados dizaino katedros lektorės Silvija Grušnienė ir Asta Kisieliūtė. Karjeros dienose taip pat dalyvavo ir Užpalių gimnazijos mokiniai. Asta Kisieliūtė gimnazistams pasakojo apie mados ženklo kūrimą, jo viešinimą, mados verslo vystymą paskaitoje „Mados verslas iš arti“. Ar įmanoma gyventi nekuriant įvaizdžio? Kaip įvaizdis pasireiškia profesijoje? Įvairiuose socialiniuose santykiuose ir realiame gyvenime? Į šiuos klausimus atsakymus galima buvo sužinoti Silvijos Grušnienės paskaitoje „Įvaizdžio kūrimas – gyvenimas kaip scena“.