Kovo 18 dieną Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vyko konferencija „Mokymosi visą gyvenimą principų įgyvendinimas švietimo ir ugdymo institucijose“, į kurią susirinko profesinio lavinimo mokyklų atstovai iš visos Lietuvos.

Darbuotojai, dėstytojai ir administracijos atstovai iš profesinių mokyklų ir įvairių Vilniaus kolegijos fakultetų dalyvavo plenarinėje sesijoje, kurios metu turėjo galimybę susipažinti su fakultete vykdomomis studijų programomis, aptarė profesinių studijų tęstinumo Vilniaus kolegijoje gaires. Vėliau konferencijos dalyviai buvo pakviesti įsijungti į kūrybiškumo ugdymo laboratorijas, kurias organizavo Dizaino, Aprangos gamybos bei Kultūrinės veiklos vadybos katedros dėstytojai.

Kartu su mokytojais į konferenciją atvyko ir profesinio lavinimo mokyklų moksleiviai. Jie aktyviai dalyvavo paskaitose, susipažino su fakulteto dėstytojais ir studentais, svečiavosi Studentų atstovybės būstinėje.

„Labai džiaugiamės šio susitikimo dalyviais ir atmosfera. Esame tikri, kad prasidėjęs bendradarbiavimas plėsis ir stiprės, taip sukurdamas reikalingas prielaidas jaunų žmonių studijų ir profesinei karjerai “ – dalinosi mintimis konferencijos organizatoriai.

2015 03 23 Mokymosi visa gyvenima konferencija

Daugiau nuotraukų Facebooke