VIKO Pedagogikos fakulteto dekanės V.Juškienės komentaras LRT  apie išankstines sutartis pedagogams

2022-11-07

Pasak Švietimo ministerijos, maždaug dešimtadalis paskutinių kursų studentų įsipareigojo 3 metus dirbti mokyklose ir už tai gauti tikslinę stipendiją.

Vilniaus kolegijoje maždaug 90 procentų būsimųjų pradinių klasių mokytojų pasiryžo išankstinėms sutartims. Pedagogikos fakulteto dekanė Vaiva Juškienė sako, kad nors teigiamai vertina stipendijų skyrimą, reikėtų pagalvoti apie didesnį dėmesį studijas neseniai baigusiems mokytojams ir pasvarstyti, ar įsipareigoti siūlomas metų skaičius neatbaido būsimų profesionalų.

„Trejų metų įsipareigojimas jaunam žmogui gali būti toks truputėli ir trukdis todėl, kad niekad negali žinoti, kaip tavo tie treji metai susidėlios. Galbūt tau atsiras galimybių kitame mieste kurti savo gyvenimą, savo ateitį“, – tikina V. Juškienė.

Daugiau skaitykite: https://www.lrt.lt/naujienos/lietuvoje/2/1815158/dalis-pedagogikos-studentu-susiviliojo-ministerijos-pasiulymu-nors-isipareigos-dirbti-3-metus-gaus-stipendija?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR03K9Ez0m6mnk_HOeuij92wmY516JBfgMUbE4oxmRjz7eXgwfZU1FnDIf0#Echobox=1667749556%20