2016 m. vasario 15 – 19 dienomis Menų ir kūrybinių technologijų fakultete viešėjo profesorius Derek Barnes (Londonas, UK). Jis vedė intensyvius meistriškumo kursus tema „Muzikinio teatro atlikėjo meistriškumas“ Muzikinio teatro studijų programos studentams. Prieš išvykdamas profesorius skyrė gerą pusdienį vokalo dėstytojams, su kuriais pasidalino savo darbo metodais, individualiai konsultavo pageidavusius.

Meistriškumo kursai buvo atviri stebėtojams, o prie rytinių garso improvizacijos ir meditacijos užsiėmimų buvo kviečiami prisijungti visi norintys. Profesoriaus darbą stebėjo ir studentai bei dėstytojai iš Populiariosios muzikos studijų programos.

Profesorius Derek Barnes meistriškumo kursus mūsų fakulteto studentams veda jau nuo 2014 m., mokymai organizuojami du kartus per metus. Profesorius nuoširdžiai džiaugėsi studentų pažanga, jų augančiu susidomėjimu savo profesija ir gilėjančiu repertuaro išmanymu, taip pat pastebėjo, jog jaunesniųjų kursų studentų anglų kalbos įgūdžiai vis geresni.

Dėstytojo vizitas iš dalies finansuotas Švietimo ir Mokslo Paramos Fondo lėšomis.