Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionato varžybose pasiektas rekordas

2016-10-27

Spalio 26 d. Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto sporto salėje įvyko Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) II vaikinų grupės čempionato varžybos. Jose susitiko aikštelės šeimininkų ir Marijampolės kolegijos komandos.
Pirmosios dvi rungtynių minutės didelių netikėtumų nežadėjo. Tačiau netrukus vilniečiai ėmė aktyvinti gynybą, spausti varžovus, kurie akivaizdžiai sutriko bei ėmė klysti – pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 30:9, antrasis – 62:15. Po trečiojo kėlinio pranašumas išaugo iki 86 taškų – 108:22. Šeimininkai ir toliau triuškino varžovus, pastarųjų dviejų metų LSKL bronzos medalių laimėtojus. Varžybos baigėsi rezultatu – 140:26.
Vilniaus ekipą į pergalę vedė 38 taškus pelnęs Matas Budginas, 23 taškus (11 atk. kam., 8 rez. perd.) pridėjo Simonas Januškis, 15 – Edvinas Slapšys, 13 – Benas Lydis, 12 – Karolis Rimkevičius, 10 – Kipras Atkočiūnas.
Po rungtynių savo auklėtinių puikų žaidimą vertino Vilniaus kolegijos treneris Stanislovas Raziulis: „Specialiai netriuškinome savo varžovų, tiesiog rungtynių pradžioje truputį juos paspaudėme, suaktyvinome gynybą ir jie pasimetė bei nebesugebėjo atsitiesti. Mums tai buvo tarsi treniruotė. Rungtynių pabaigoje nedarėme spaudimo, tačiau varžovai jau nebeatsitiesė“.