Greetings from London!

Mėgsti  būti originalus? Ieškai nuotraukų su rūbų deriniais? Aptarinėji  žurnale esančių žmonių rūbus?  Gatvėje žvelgi į aplinkinių apdarus ir savyje dėlioji mintis, kas patinka ir kas ne? Apsipirkinėji atsakingai,  galvodamas kur bus galima priderinti? Atsakei į šiuos klausimus: ,,bet tikrai”, ,,jooo”, ,,net negalėjau pagalvoti”…?

O dabar įsivaizduok, kad viską, ką piešei, ką matei nuotraukose ar sapnavai, gali turėti savo rankose. Nenusipirkęs! Viską – nuo  brėžinio sudarymo iki apdailos – padaręs pats! Apranga, gali neabejoti, niekada nedinks iš mūsų gyvenimo.  Ji tobulėja ir keičiasi, o tavo darbas niekada nebus monotoniškas.

Šiandien man mada ir siuvimas yra aistra, hobis, studijos, darbas, pinigai. Sulig kiekviena diena didėja troškimai gyvenime ir plečiasi vietos, kuriose norėčiau bei galėčiau save realizuoti. Esu antro kurso APRANGOS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO studijų programos studentė,  šiuo metu praktiką atlieku ,,Gomez-Gracia” kompanijoje Londone, bet tai tik dalis mano veiklos. Kitą dalį gali pamatyti čia – http://rositakuzmarskyte.wix.com/rkuzmarskyte

Kviečiu prisijungti prie mūsų, studijuoti pas mus – VILNIAUS KOLEGIJOJE!

AG14 grupės studentė Rosita Kužmarskytė

DXmbrE