Kviečiame Vilniaus maratone atstovauti Viko komandai

2022-06-07

Rugsėjo 11 d. Vilniuje vyks kone didžiausias sporto renginys – Rimi Vilniaus maratonas. Kviečiame visą Vilniaus kolegijos bendrumenę – studentus, darbuotojus, dėstytojus – į VIKO komandą.

Iniciatyva „Bėk su Erasmus+“ kviečia: drauge įveikime 5 km distanciją. Būkime aktyvūs ir matomi!!!

„Erasmus+“ programą Lietuvoje administruojantis Švietimo mainų paramos fondas ir Jaunimo reikalų agentūra prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos visas šioje programoje dalyvaujančias institucijas jau 6 kartą kviečia prisijungti prie didžiausios „Erasmus+“ bėgimo komandos RIMI Vilniaus maratone ir rugsėjo 11 dieną drauge įveikti 5 kilometrų distanciją. 

„Bėk su Erasmus+“ – jau tradicija tapusi iniciatyva, į kurią šiemet atvyks ir svečiai iš Latvijos bei Estijos nacionalinių agentūrų. „Bėk su Erasmus+“ iniciatyvoje šiemet, švenčiant ir programos 35-metį, planuojame sukviesti apie 700 bėgikų!  

Iki rugsėjo 1d. rašykite mums el. pašto adresu – sportas@viko.lt – „Noriu į VIKO komandą – Vardas Pabvardė“ ir mes su jumis susisieksime.

Registracija vyksta iki rugsėjo 1 dienos, bet dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame nedelsti ir registruotis jau dabar.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, visi komandos dalyviai gaus „Erasmus+“ bėgimo marškinėlius.