Kviečiame studentus teikti papildomus prašymus socialinėms stipendijoms pavasario semestrą gauti

2021-07-02

Valstybinis studijų fondas nuo liepos 2 iki liepos 11 d. (imtinai) kviečia studentus teikti papildomus prašymus socialinėms stipendijoms gauti.

Studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją 2021 m. pavasario semestrą papildomo priėmimo metu, turi per Fondo interneto tinklapį [http://vsf.lrv.lt/lt/] prisijungti prie Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinės sistemos „PARAMA“ (IS „PARAMA“) ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos prašymą (Socialinė stipendija SS 2021 m. pavasario semestras_papildomas_liepa). Tik šiuo būdu užpildęs prašymą studentas gali pretenduoti į socialinę stipendiją.

Valstybinis studijų fondas primena, kad socialinė stipendija yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos. Studentui, kuris užpildo prašymą papildomo priėmimo metu, socialinė stipendija skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui.

Socialinę stipendiją, kurios dydis yra 260,00 € per mėnesį, gali gauti visi aukštųjų mokyklų (pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų studentai), atitinkantys bent vieną iš šių kriterijų:

​Daugiau informacijos apie socialines stipendijas: http://www.vsf.lrv.lt/lt/studentams/soc-stipendijos