Kviečiame registruotis į VIKO Verslo vadybos fakulteto organizuojamus Gidų kursus!

2022-11-30

Kviečiame visus, norinčius tapti gidais, registruotis į VIKO VVF organizuojamus Gidų kursus!

INFORMACIJA GIDŲ KURSŲ DALYVIAMS:

Kursų pradžia – 2023 m. sausio-vasario mėn. (kursai vyks darbo dienomis nuo 18 val. ir šeštadieniais pagal su lektoriais suderintą tvarkaraštį; tvarkaraštis bus skelbiamas surinkus gidų kursų grupę).

Kursų kaina – 480,00 EUR.

Užsiėmimai vyks kontaktiniu būdu VK Verslo vadybos fakultete (Didlaukio g. 49, Vilnius) ir (arba) Microsoft Teams platformoje. Negalintiems dalyvauti kontaktiniu būdu, bus suteikiama mokymosi medžiaga ir (ar) užduotys savarankiškam darbui. Taip pat bus organizuojamos pažintinės ir mokomosios ekskursijos į įvairius Vilniuje esančius lankytinus objektus pagal iš anksto nustatytą tvarkaraštį (bilietų į mokamus objektus kaina nėra įskaičiuota į Gidų kursų kainą).

Išklausius kursus ir išlaikius egzaminą, išduodamas Gidų kursų baigimo pažymėjimas, pagal kurį Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba išduoda gido pažymėjimą (https://www.vvtat.lt/vartojimo-paslaugos/turizmo-paslaugos/gido-pazymejimo-isdavimas/604).

REIKALAVIMAI KURSŲ DALYVIAMS:

GIDŲ KURSŲ PROGRAMA (250 akad. val.):

Teorinė dalis:

Praktinė dalis:

BAIGIAMIEJI EGZAMINAI, ĮSKAITOS:

Registracija į 2023m. Gidų kursus: https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=UUqGQwxHFEOpOVe_McsROOhzQf7IUk9KgOynY7Pm9MlUQUQ1MUZMVkpUSFg5MzcySldFOEFWTlVSUS4u

Kontaktai pasiteirauti: info@vvf.viko.lt

Prašome atkreipti dėmesį, jog kursai bus organizuojami tik surinkus reikiamą kursų dalyvių skaičių.