Jau trečius metus iš eilės, pavasarį, Elektronikos ir informatikos fakultetas  organizuoja kūrybinį komiksų konkursą „(Ne)Susikalbėjimai“, skiriamą Jungtinių Tautų Organizacijos paskelbtai Anglų kalbos dienai (balandžio 23 d.) paminėti. Konkurso dalyvių darbai yra vertinami už kūrybiškumą, meninį ir techninį atlikimą, pagrindinės minties atskleidimo gylį bei originalumą.

Šių metų komiksų konkurse, vykusiame vasario 18–balandžio 2 dienomis, susirungė net 67 Kolegijos studentai bei darbuotojai! Konkurso dalyvių darbus vertino Komisija – doc. dr. Loreta Savulionienė, lekt. Orūnė Gibavičienė, lekt. Milda Kiškytė, lekt. Dalė Neverbickaitė ir EIF PI19D grupės studentas, praėjusių metų komiksų konkurso „(Ne)Susikalbėjimai“ nugalėtojas Dainoras Žiukas.

Dėkojame visiems komiksų kūrėjams už dalyvavimą ir nuoširdžiai sveikiname net penkis konkurso laureatus – I vietos laimėtojus – EIF studentus: Daniel Suduiko (PI20A), Tomą Žiliūtę (PI20A), Aistę Bartkutę (PI20B), Gerdą Jaruševičių (PI20C) ir Eigirdą Šivoką (IS19A/B). Šie kūrybiški žmonės bus apdovanoti ne tik komiksų mylėtojų dėmesiu, bet ir Elektronikos ir informatikos fakulteto socialinio partnerio UAB „Cognizant Technology Solutions Lithuania“ skirtomis piniginėmis premijomis.

Tad kviečiame kartu linksmai paminėti Anglų kalbos dieną vartant kūrybiškiausių, originaliausių ir geriausiai techniškai atliktų darbų 10-uko albumą.