Sunku išsirinkti kur studijuoti ir kokią profesiją rinktis, ką veikti gyvenime? Šie klausimai kamuoja daugelį žmonių svarstančių ką mokytis. Siūlome nelaukti paskutinės dienos ir pradėti galvoti jau dabar.  VIKO susitikimai  – puiki galimybė apsvarstyti savo gebėjimus ir pabandyti priimti sprendimą.

DAR NENUSPRENDEI KUR STUDIJUOTI? Dalyvauk Vilniaus kolegijos organizuojamuose nuotoliniuose susitikimuose „Kodėl verta rinktis kolegines studijas?“ ir sužinok atsakymus į tau rūpimus klausimus apie studijų pasirinkimą.

KAIP VISKAS VYKS? Kadangi gyvai susitikti negalime, darysime nuotolinį susitikimą. Visiems užsiregistravusiems prieš dieną iki renginio atsiųsime prisijungimo nuorodą, kad galėtumėte dalyvauti susitikime realiu laiku.

APIE KĄ KALBĖSIME? Apie studijų pasirinkimą, praktiką, Erasmus+ mainus, studentišką gyvenimą ir laisvalaikį, valstybės finansavimą, aukštojo mokslo diplomą, karjerą. Taip pat susitikimo metu galėsite užduoti klausimus ir išsiaiškinti jums rūpimus dalykus.

KADA? Birželio 11 ir 18 dienomis. (Susitikimus organizuosime tol, kol bus norinčių dalyvauti. Sekite naujienas Vilniaus kolegijos feisbuko ir instagramo paskyrose.)

LAIKAS? 16 val.

KAS? Susitikimo moderatorė Anželika Slimanavičienė.

KUR? Užsiregistravusiems prieš dieną iki renginio atsiųsime prisijungimo nuorodą, kad galėtumėte dalyvauti susitikime realiu laiku.

REGISTRACIJA į birželio 11 d. seminarą  ČIA, o  į birželio 18 d. vyksiantį seminarą  registruokitės spausdami ČIA.

 

Iki pasimatymo seminaruose!