Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) sezonas baigėsi 3×3 krepšinio turnyru. Vaikinų grupėje rungėsi 12 komandų, suskirstytų į du pogrupius. Vilniaus kolegijos krepšininkų komanda pateko į A pogrupį. Nors starto rungtynėse nusileido KTU komandai, bet po to įveikė visus varžovus ir pateko į finalo ketverto varžybas. Kitame pogrupyje pirmi buvo VDU, antri VDU-ŠA.

Tad pusfinalyje susitiko mūsų vaikinai su tituluota VDU ekipa ir patyrė pralaimėjimą, o kitame susigrūmė KTU ir VDU-ŠA. Pergalę šventė VDU-ŠA. Finalinę dvikovą laimėjo VDU, o dėl III vietos kovėsi VK ir KTU. Įtemptoje kovoje kolegijos studentai atsirevanšavo už pralaimėjimą pogrupio varžybose ir iškovojo bronzos medalius.

Vilniaus kolegijos komandos pagrindą sudarė Verslo vadybos fakulteto studentai: Mantvydas Staniulis, Mantas Šerkšnas, Rytis Meškauskas ir Modestas Mackevičius iš Ekonomikos fakulteto.

Visos prizines vietas užėmusios komandos pelnė kelialapius į birželio 1 dieną Vilniuje vyksiantį Lietuvos 3×3 krepšinio čempionatą.

Tai pat buvo pagerbti ir LSKL čempionato naudingiausieji krepšininkai. Verslo vadybos fakulteto studentas Tauras Ulevičius gavo geriausio įžaidėjo prizą.

Džiaugiamės ir sveikiname!

 

KKSC treneris Stanislovas Radziulis

LSKL turnyro rezultatai ČIA