Kolegijos futbolininkai daugkartiniai čempionai!

2017-12-06

Lapkričio 30 d. keturios stipriausios Lietuvos kolegijų salės futbolo komandos susirinko Vilniuje į finalines varžybas, išsiaiškinti, kuri iš jų verta čempiono vardo ir didžiosios taurės. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse Vilniaus kolegijos futbolininkai susitiko su A grupės debiutantais, marijampoliečiais. Po pirmo kėlinio švieslentėje degė skaičiai 8:0 ir jau buvo aišku, kad suvalkiečiai pergalės nešvęs.

Finalinėse rungtynėse, dėl pirmos vietos, mūsų studentai susitiko su Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komanda. Po pirmo kėlinio rezultatas lygus – 2:2, bet antrajame kėlinyje abi komandos parodė kvapą gniaužiantį spektaklį.  Arsenijus Buinickij (PDF) ir Mantas Makutunovičius (EKF) suteikė dviejų įvarčių persvarą, bet svečiai sugebėjo duoti rimtą atsaką. Iš pradžių rezultatą išlygino, o po to ir persvėrė. Rungtynių pabaigoje fiziškai ir techniškai stipresni mūsų žaidėjai pelnė tris įspūdingus įvarčius ir nugalėjo rezultatu 8:7.

Bronzos medalius pelnė Kauno kolegijos komanda, kuri 7:3 nugalėjo Marijampolės kolegijos sportininkus. Finalinėse varžybose puikiai žaidė nugalėtojų komandos žaidėjai, kurie varžybų uždarymo metu buvo apdovanoti aukso medaliais ir taure. Linkime mūsų futbolininkams sėkmės kitose varžybose bei turnyruose!