Lapkričio 30 d. keturios stipriausios Lietuvos kolegijų salės futbolo komandos susirinko Vilniuje į finalines varžybas, išsiaiškinti, kuri iš jų verta čempiono vardo ir didžiosios taurės. Pirmosiose pusfinalio rungtynėse Vilniaus kolegijos futbolininkai susitiko su A grupės debiutantais, marijampoliečiais. Po pirmo kėlinio švieslentėje degė skaičiai 8:0 ir jau buvo aišku, kad suvalkiečiai pergalės nešvęs.

Finalinėse rungtynėse, dėl pirmos vietos, mūsų studentai susitiko su Lietuvos aukštosios jūreivystės mokyklos komanda. Po pirmo kėlinio rezultatas lygus – 2:2, bet antrajame kėlinyje abi komandos parodė kvapą gniaužiantį spektaklį.  Arsenijus Buinickij (PDF) ir Mantas Makutunovičius (EKF) suteikė dviejų įvarčių persvarą, bet svečiai sugebėjo duoti rimtą atsaką. Iš pradžių rezultatą išlygino, o po to ir persvėrė. Rungtynių pabaigoje fiziškai ir techniškai stipresni mūsų žaidėjai pelnė tris įspūdingus įvarčius ir nugalėjo rezultatu 8:7.

Bronzos medalius pelnė Kauno kolegijos komanda, kuri 7:3 nugalėjo Marijampolės kolegijos sportininkus. Finalinėse varžybose puikiai žaidė nugalėtojų komandos žaidėjai, kurie varžybų uždarymo metu buvo apdovanoti aukso medaliais ir taure. Linkime mūsų futbolininkams sėkmės kitose varžybose bei turnyruose!

Kūno kultūros ir sporto centro treneris Eduardas Vaitilavičius