Rugsėjo 30 d. Verslo vadybos fakultetas virto viena didele Konstitucijos egzamino laikymo vieta. Visa fakulteto bendruomenė kartu su Seimo nariu, buvusiu teisingumo ministru, o dabar kandidatu į sostinės merus, Remigijumi Šimašiumi pasitikrino savo LR Konstitucijos žinias.

Per savaitę į Konstitucijos egzaminą fakultete užsiregistravo kelios dešimtys dėstytojų ir administracijos darbuotojų, bei daugiau nei 100 studentų, na o likus valandai iki egzamino dalis jų kartu su LR Seimo nariu Remigijumi Šimašiumi, žaisdami komandinius žaidimus bei gerdami kakavą su sausainiais bandė išsklaidyti jaudulį ir egzaminų baimę. Svečias teigė, kad ši diena jam ypatinga, nes sulaukęs pilnametystės, jis pirmą kartą pilietinę pareigą atliko referendume, kurio metu buvo priimta Lietuvos Respublikos Konstitucija.  Susirinkusiuosius ragino į šį egzaminą žiūrėti paprastai.

„Nesijaudinkite, jei kokie klausimai pasirodys sudėtingesni ar nežinosite tikslaus atsakymo, bandykite jo paieškoti savo kasdienybėje. Konstitucijos egzaminas yra puiki proga kiekvienam iš mūsų dar kartą prisiminti, kokiomis vertybėmis remiantis kuriame savo valstybę, kokias turime teises ir pareigas. Svarbiausia, kad neleidžiame sau jos pamiršti“, – drąsino susirinkusius Seimo narys Remigijus Šimašius.

Konstitucijos egzaminas Lietuvoje rengtas aštuntą kartą, o mūsų Kolegijoje antrąkart.

DELFI naujienų portalo duomenimis internetu savo žinias Konstitucijos egzamine pasitikrinti nusprendė beveik 750 žmonių.  Na o organizatoriai tikisi, kad po šių metų sėkmės, tai taps ne tik nauja tradicija Verslo vadybos fakultete, bet ir didžiuliu įvykiu visoje Kolegijoje.

Verslo vadybos fakulteto antrakursiai ypač dėkingi renginio rėmėjams: UAB „Reformus“ –   už spausdinimo paslaugas, UAB „Mineraliniai vandenys“ – už gaivų  vandenį „Vittel“ ir leidyklai „Valstybės žinios“ už Konstitucijos knygeles.

STUDENTAI GERA NUOTAIKA 2
Daugiau nuotraukų