Covid-19 pandemijos padariniai  ženkliai paveikė visas gyvenimo sritis. Darbo rinka patiria didžiulius iššūkius. Kai kuriems darbuotojams tenka ieškoti naujo darbo, prisiderinti prie naujų darbo formų ir būdų, keisti gyvenimo stilių dėl sumažėjusių  pajamų. Vienos verslo sritys nukentėjo stipriai, kitos – prisitaikė, bet išgyvena sunkumus.

Kolegijos absolventai išeina į darbo rinką turėdami tinkamą kvalifikaciją, pasirengę praktiškai taikyti įgytas žinias. Du trečdaliai absolventų turi darbo patirties, dirbo studijuodami. Pasaulinės tendencijos rodo, kad mažiausiai nukenčia kvalifikuoti darbuotojai / specialistai, tačiau verslui patiriant tokius išbandymus net ir geriausi specialistai išgyvena netikrumą dėl savo darbo vietos.

Būdami tvirtos akademinės bendruomenės nariais visada džiaugiamės savo absolventų pasiekimais, o iškilus sunkumams esame pasirengę paremti vieni kitus, drąsiai spręsti problemas.

Artėja diplomų įteikimo metas, Kolegijos absolventai įsilies į darbo rinką. Ir labai svarbu, kad darbinės veiklos pradžia būtų sėkminga, kad ji taptų startu tolesniems pasiekimams. Kita vertus, nesėkmės kartais tampa labai vertingomis gyvenimo pamokomis. Kolegijos absolventams siūlome asmeninę karjeros konsultaciją visus metus po studijų baigimo. Jei patiriate sunkumų karjeros kelyje, kreipkitės į VIKO Karjeros centrą ir registruokitės konsultacijai (karjeroscentras@viko.lt).