Kovo 3 – 4 dienomis Elektronikos ir informatikos fakultete vyko Karjeros dienos 2016 „SVEIKI, AŠ – INŽINIERIUS!“, kurių metu studentai turėjo puikią galimybę susipažinti su būsimais darbdaviais. Į susitikimą su fakulteto studentais atvyko atstovai iš 14 įmonių: „Omnitel“ ir „Teo“, UAB „Revel Systems“, AB „Lietuvos draudimas“, UAB „Fima“, UAB „Teltonika“, UAB „Esemda“, UAB „Eltel Networks“, AB „Swedbank“ ir kitos.

Fakulteto studentai dalyvavo praktiniuose seminaruose ir kartu su įmonių atstovais gilino savo profesines žinias. UAB „Mediadata“ direktorius Vytautas Ledzinskas nagrinėjo iššūkius ir sprendimus projektuojant ir tobulinant medija sistemų duomenų bazes, Andrej Bielko iš Barclays Group Operation Lithuania pristatė tinklų technologijų skirtumus ir panašumus, UAB „Boolit“ atstovai supažindino su Odoo – viena perspektyviausių informacinių sistemų, Ugnius Dovidauskas iš Unity Technologies atsakė į klausimą, ką padaryti, kad prisijungti prie kompiuterinių žaidimų industrijos, Barclays Group Operation atstovai suteikė, naudingų patarimų, kaip parašyti CV ir pasiruošti darbo interviu, UAB „Inventi“ atstovai papasakojo, ką „ITšnikai“ dirba visą dieną ir pateikė programuotojo karjeros mitus, o SEB paslaugų teikimo centro atstovai patarė, kur įdarbinti sukauptas žinias.

Įmonių mugės metu įmonės pristatė savo veiklą, kvietė prie savo stendų, organizavo darbo pokalbius ir galėjo susipažinti su studentais. IT bendrovės „CSC Baltic“ atstovai džiaugiasi susipažinę ir pabendravę su energingais, motyvuotais ir ambicingų karjeros tikslų turinčiais Vilniaus Kolegijos studentais. „Tokio pobūdžio renginiai visuomet naudingi abiems pusėms – renginio lankytojams ir įmonių atstovams – nes tai yra ne tik puiki proga pristatyti studentams aktualias verslo pasaulio tendencijas, papasakoti apie mūsų bendrovės veiklą, bet drauge padiskutuoti ir apie konkrečias karjeros galimybes bei tikslus, papasakoti apie išskirtines, į profesinį tobulėjimą ir praktiką orientuotas programas ar kitus renginius, skirtus būtent šiai auditorijai. Visada įdomu susipažinti ir diskutuoti su kiekvienu studentu – tikimės, kad susitikti teks ir dar kartą kituose renginiuose ar atrankose“ – dalinasi įspūdžiais renginyje dalyvavusi CSC Baltic atstovė.

Studentai aktyviai bendravo su įmonių atstovais, domėjosi praktikos ir darbo pasiūlymais.

Dėkojame visoms įmonėms ir tikimės tolesnio bendravimo ir bendradarbiavimo.

Daugiau renginio akimirkų Facebook’e

EIF Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja
Aušra Netikšienė