Antradienį, balandžio 14 d., Vilniaus kolegijos Pedagogikos fakultete vyko Karjeros diena. Pirmą kartą organizuotas renginys buvo skirtas studentams susipažinti su darbo galimybėmis po studijų, pristatyti savo studijuojamas programas ir užmegzti kontaktus su būsimais darbdaviais.

Nuo ko priklauso darbo paieškos sėkmė papasakojo Vilniaus kolegijos Studentų priėmimo skyriaus vedėja Dovilė Liubinienė ir Karjeros centro vedėja Beata Gervickaitė. D. Liubinienė paskatino studentus jau dabar pradėti tikslingas darbo paieškas ir neprarasti ryšio su galimais darbdaviais, juolab, kad Fakulteto studentai su šiais susipažįsta gausių praktikų metu. Viešnia taip pat priminė, kad aktyviai ieškant darbo nepakanka tikrinti pasiūlymų internete, būtina ir patiems stengtis susirasti potencialių darbdavių bei išsiuntinėti jiems savo CV. Būtina neužmiršti ir kaip elgtis darbo pokalbio metu: tinkamai apsirengti, mandagiai, bet užtikrintai kalbėti, būti pasiruošus atsakyti į tokius tipinius klausimus, kaip „kokia jūsų didžiausia silpnybė?“ ir panašiai.

B. Gervickaitė priminė, kad kiekvienas studentas turėtų būti pasirašęs CV, o nežinantiems, kaip tą padaryti, padės Vilniaus kolegijos rengiami mokymai.

Dr. Austėja Landsbergienė pristatė vardinės stipendijos pedagoginių studijų studentams galimybę. Įkvepiančio pristatymo metu A. Landsbergienė dalinosi savo pačios patirtimi siekiant dirbti pedagoginį darbą, itin reikšmingą pedagogo vaidmenį vaikų ugdyme bei naujas švietimo metodų tendencijas.

Savo specialybes pristatė ir patys studentai. Būsimieji ikimokyklinio ugdymo pedagogai surengė keletą trumpų vaidinimų, kuriuose kūrybiškai pakeitė žinomų pasakų scenarijus. Pradinio ugdymo pedagogikos studentė pristatė studijų galimybes ir savo patirtį su Erasmus+ programa, kurioje dalyvauti skatino visus, siekiančius tobulėti ir sužinoti daugiau apie užsienio praktiką. Lietuvių gestų kalbos vertimo specialybę pristačiusios studentės pabrėžė studijų išskirtinumą ir įvairiapusiškumą, kuris atsispindėjo linksmuose jų parodytuose vaizdo įrašuose.

Antroje dienos pusėje tolimesnes studijų galimybes pristatė atstovai iš Šiaulių universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto, Lietuvos universiteto ir Mykolo Romerio universiteto.

Darbo po studijų galimybes pristatė Klaipėdos gestų kalbos vertėjų centras, Valakampių socialinių paslaugų namai ir „Vaikystės sodas“.