Įvyko tradicinė Verslo kontaktų ir karjero mugė SMART START

2023-10-26

Įvyko tradicinė VIKO Ekonomikos fakulteto verslo kontaktų ir karjeros mugė SMART START, kurios metu pakvietė įtakingiausias finansų sektoriaus bendroves ir suteikė galimybę studentams užmegzti pažinčių tinklą.

SMART START vyko net kelias dienas per kurias studentai galėjo išklausyti įmonių pranešimus apie naujausias ekonomikos tendencijas, finansų, bankų, draudimo ir apskaitos sektoriuose, įsigilinti į naujoves, patreniruoti neformalaus prisistatymo ir trumpojo pokalbio žanre, kuris yra pagrindinis būdas „nupinti“ savo karjeros pažinčių tinklą“, – pasakoja Ekonomikos fakulteto dekanė dr. Aušra Liučvaitienė.

Svarbiausia renginio žinutė buvo sukurti saugią erdvę studentams. Suteikti šansą reikštis per pranešimus, pasibandyti savo jėgas prie kiekvieno stendo. Tai galimybė patreniruoti pažinčių ir komunikacijos raumenis.

Verslo kontaktų ir karjeros mugėje pranešimus skaitė ir dalyvavo šios įmonės: Cencora, Norian Accounting, Swedbank, Wordline, Šiaulių bankas, BTA Baltic Insurance Company, Girteka Group, Draudimas.lt (AON Baltic), UAB Dana Lithuania, Compensa Vienna Insurance Group, Audifina, UADBB Socialinės garantijos, Allianz Lietuva, Nacionalinių bendrųjų funkcijų centras, Ernst & Young Western Union, SEB bankas.

Labai dėkojome įmonėms už įsitraukimą ir norą studentams suteikti žinias!