Gegužės 26 dieną Menų ir kūrybinių technologijų fakultete praūžė finalinis „Auksinė ateities perspektyva“ renginys. Organizatoriai džiaugėsi, jog nuo pat projekto pradžios sulaukė didelio susidomėjimo tiek iš studentų tiek iš įmonių. Šio projekto tikslas – pristatyti organizacijoms aukštųjų mokyklų studentus, didinti dialogą tarp mokslo ir verslo.

Projekto pradžioje studentai buvo supažindinami su bendradarbiaujančiomis įmonėmis, jų veikla. Vilniaus kolegijos ir Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto studentai intensyviai rašė savo gyvenimo aprašymus bei motyvacinius laiškus su tikslu būti atrinktiems įmonių ir patekti į kitą etapą, kuriame profesionalų komisija vertino kiekvieno studento sugebėjimus.

Organizatoriai dėkoja įmonėms „Ridvijai“, „Ponui Balionui“, „Uno Parks“, „5ci“, „Showart“, „Totem promo“, „Loftas“, „Sergel“, „Superum“, „Bilietų pasaulis“, „Kūrybos artelė“, kurios ne tik prisidėjo bendradarbiaujant, bet ir dalyvius apdovanojo piniginiais prizais, praktikos bei darbo vietomis, bilietais į koncertus bei atminimo dovanomis.

Savo dainas studentams dovanojo Vilniaus kolegijos dėstytojas, Lietuvos operos solistas, LRT muzikinio projekto „Triumfo arka“ finalininkas Algirdas Bagdonavičius, kultūrinės veiklos vadybos studijų programos trečiakursiai Kazimieras Povilaitis ir Laura Misiukevičiūtė, projekto „Lietuvos talentai“ dalyvė Indrė Jucytė, bei dainininkė Monika Mėčiūtė. Atsipalaiduoti kvietė ir visą renginį žiūrovams pristatė organizacijos „TaTa – jūsų šventei“ atstovai Tautvydas Lubys ir Tadas Burmonas.

Finaliniame renginyje buvo apdovanoti geriausiai projekte pasirodę studentai, kurių buvo net trylika: Klaudija Ragauskaitė, Deimantė Sabutytė, Simona Grigaliūnaitė, Neringa Aliksandravičiūt, Edita Gudan, Marta Prokopovič, Greta Mockutė, Lukas Rimeika, Justina Kairytė, Kazimieras Povilaitis, Liutauras Palionis, Elena Balčiūnaitytė. Perspektyviausia vadybininke buvo nominuota bei piniginiu prizu apdovanota antrakursė Virginija Taraškutė.

Dėkojame bei sveikiname studentus su puikiais pasiekimais!

Plačiau apie projekto finalinį renginį kalba ir savo įspūdžiais dalinasi Penki.tv:

http://www.penki.lt/Mokslas-svietimas/Imones-apdovanojo-kurybiskiausius-ir-perspektyviausius-studentus.im?id=350712&tid=450

Daugiau akimirkų – https://www.facebook.com/media/set/?set=a.452328344941349.1073741907.192582484249271&type=1

Video reportažas – https://www.facebook.com/auksineateitiesperspektyva/videos/1587769704838131/?fref=nf

AAP

Asta Augustinaitė