Vasario 5 dieną Elektronikos ir informatikos fakultete vyko iškilminga diplomų teikimo šventė. Šiais metais įteikėme 188 koleginių studijų profesinio bakalauro diplomus nuolatinių ir ištęstinių studijų studentams. Tarp absolventų – pirmieji Išmaniųjų įrenginių technologijų ir Elektroninio verslo technologijų studijų programų absolventai bei Programų sistemų, Informacijos sistemų, Kompiuterių technikos, Elektronikos technikos ir Telekomunikacijų studijų programų absolventai.

Keturiems absolventams – Artūrui Minderiui, Mindaugui Gedaminskui, Edvinui Meilūnui, Artūrui Chveros – įteikėme diplomus su pagyrimu. Jau su diplomais rankose, išsinešdami geriausius prisiminimus ir įspūdžius, jie džiaugėsi „jog iš dėstytojų buvo galima gauti ne tik profesionalių žinių, pagalbą mokymosi procese, bet ir pasikalbėti kaip su geru draugu, gauti patarimą ar tiesiog smagiai pasijuokti“ (M. Gedaminskas) ir paliko linkėjimus esamiems ir būsimiems studentams „būti žingeidiems, o smalsumas, kantrybė ir užsispyrimas padės pasiekti tai, kas atrodo nepasiekiama“ (A. Minderis).

Absolventus sveikino ir sėkmės siekiant pasirinkto tikslo linkėjo Vilniaus kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas, fakulteto dekanas dr. Romanas Tumasonis, prodekanė dr. Loreta Savulionienė, katedrų vedėjai. Gėlės absolventų rankose bei šypsenos jų, jų šeimos narių ir artimųjų veiduose pagyvino diplomų teikimo šventę.

Linkime absolventams geros kloties siekiant tikslo tolimesniame profesiniame kelyje.

Elektronikos ir informatikos fakultetas