Investavimas ir rizikos valdymas – misija įmanoma?

2022-07-28

Rizika – neatsiejama investavimo dalis. Tačiau ne kiekvienas žinome kaip nustatyti rizikos toleranciją, kaip išsirinkti geriausias investavimo priemones ir kaip tas rizikas valdyti?

Vilniaus kolegijos investicijų valdymo lektorius Vilius Tamkvaitis kartu su  kitais finansų rinkų profesionalais: „Swedbank“ Finansų rinkų tarnybos vadovu Mariumi Ignotu bei „Synergy finance“ santykių su klientais vadove Rena Saribekian, dalyvavo laidoje „Investavimo akademija“, kurią „Delfi“ kuria kartu su partneriu banku „Swedbank“.

Šioje „Investavimo akademija“ laidoje buvo kalbėta apie skirtingus būdus, kurie padeda kontroliuoti investicijų riziką, ką svarbu žinoti pradedantiesiems, o ką patyrusiems investuotojams ir kaip nusistatyti savo rizikos toleranciją bei pagal tai rinktis investicines priemones. Ar įmanoma išmokti toleruoti didesnę riziką, kokį vaidmenį rizikos valdyme vaidina investuotojo amžius, šeiminė padėtis ir kiti finansiniai įsipareigojimai. Visus dažniausiai pasikartojančius klausimus laidoje aptarė finansų rinkų profesionalai ir pasidalijo vertingais patarimais.

Laidą galite peržiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=1QGc6t8MqVw&ab_channel=Delfi