Įgyvendindamos studijų tarptautiškumo siekį š. m. spalio 15 – 17 d. Verslo vadybos fakulteto dekanė D. Rasimavičienė ir Verslo inovacijų katedros vedėja N. Mačerauskienė ICEF Pekino (Kinija) kontaktų mugėje pristatė kūrybiškumo ir verslo inovacijų, tarptautinio verslo, turizmo vadybos ir programų sistemų studijas, teikiamas anglų kalba.
Pakistano, Honkongo, Indijos, Bangladešo, Kinijos, Tailando, Nepalo, Jungtinės Karalystės agentai ir šių šalių aukštųjų mokyklų atstovai nuoširdžiai domėjosi galimybėmis, kurias Vilniaus kolegija galėtų suteikti studentams iš Azijos. Susitikimų metu aptarti praktiniai galimų mainų ar studijų klausimai: kaina, gyvenimo sąlygos, vizų reikalavimai. Sutarta dėl tolesnių ryšių ir bendradarbiavimo įforminimo.
ICEF Beijing – didžiausia agentų ir švietimo įstaigų mugė Azijoje – 13 seminarų, 121 aukštojo mokslo institucija, beveik 200 agentų ir daugiau nei 3500 susitikimų. Puikios galimybės plėtoti institucinius mainus, užmegzti ryšius, dalytis idėjomis su bendraminčiais.

VVF dekanatas