Siekiant pasirinkti studijas teisingai, žingeidieji Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokiniai šių metų spalio 15 d. lankėsi Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakultete. Studijų skyriaus vedėjos Dalės Neverbickaitės pranešimo metu buvo pristatomos Fakultete vykdomos studijų programos, specializacijos ir praktikos, kas lemia pagrįstą Fakulteto absolventų karjeros sėkmę.

Su ypatingu susidomėjimu gimnazistai tyrinėjo laboratorijų inventorių, elektronikos komponentus bei techninę įrangą, kurią detaliai pristatė Elektronikos laboratorijų vedėjas, dėstytojas Tomas Kasperavičius. Fakulteto muziejuje mūsų laukė atradimas, dešimtokės be menkiausios klaidos įrašė raidinį pranešimą Morzės abėcėle!

Mokinių pageidavimu, Elektronikos ir informatikos fakulteto komanda, bendradarbiaudama su Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos mokytoja Asta Abramovičiene, ruošia turiningą programą, kurios metu mokiniai sužinos daug įdomybių apie inžinerijos pasaulį, o dirbtuvių metu prisilies prie mįslingosios robotikos! Tikime, kad ateityje inicijuosime ir įgyvendinsime aibę įvairių bendrų veiklų!