Šių metų balandžio 10 d. Vilniuje specializuotos grožio industrijos parodos „Pelenė 2015“ metu vyko VI respublikinis atviras kosmetikų ir kosmetologų konkursas. Konkurse, kurį kasmet organizuoja Kosmetikų ir kosmetologų asociacija, dalyvavo studentai, besimokantys Lietuvos kolegijose bei profesinėse mokyklose, o taip pat neturintys vienerių metų darbo patirties absolventai.

Šiame konkurse Vilniaus kolegijai atstovavo studijų programos „Higieninė ir dekoratyvinė kosmetologija“ HK12 grupės studentės Kamilė Šniaukštaitė ir Rūta Sapitavičiūtė bei mūsų fakulteto 2014 metų absolventė Eglė Adomavičiūtė, šiuo metu dirbanti „Eliza“ mokymo centre dėstytoja.

Taip pat konkurse dalyvavo Kauno, Šiaulių, Utenos kolegijų ir Kauno, Klaipėdos bei Vilniaus profesinių mokyklų studentės.

Visos trys mūsų merginos pasirodė šauniai ir šį kartą konkursas vienai mūsų fakulteto studentei buvo sėkmingas. Kamilė Šniaukštaitė užėmė II vietą ir laimėjo UAB „Baltic beauty“ įsteigtą 189 Eurų vertės prizą – klasikinio blakstienų priauginimo technikos mokymus. Taip pat Kamilė buvo apdovanota MB „BEAUTIQ LT“, oficialaus „Macon“ kosmetikos atstovo, specialiu prizu „Už charizmą“.

Smagu, kad mūsų merginų palaikyti konkurso metu atvyko šiuo metu fakultete besimokančios merginos iš Turkijos.

Grožio terapijos katedra didžiuojasi ir džiaugiasi dalyvavusių merginų ryžtu, puikiu pasirodymu bei linki sėkmės tolimesniame profesiniame kelyje!

Odeta Česnulevičienė,
SPF Grožio terapijos katedros vedėja