2016 m. gruodžio 14 d. Ekonomikos fakultete vyko Užsienio kalbų centro anglų kalbos dėstytojų Ingridos Galkauskienės ir Viktorijos Prapraitės organizuojama Kalėdinių pasirodymų šventė „Christmas all around the world“. Šventiniu  pasirodymu studentai skatinami daugiau bendrauti tarpusavyje, burtis komandomis,  grupėmis, susipažinti su kitų Kolegijos fakultetų kūrybingais bendraminčiais ir ne tik demonstruoti savo meninius, bet ir užsienio kalbų gebėjimus.

Ekonomikos fakulteto studentai ir studentai ši Verslo vadybos fakulteto paruošė pasirodymus, kuriuose pristatė skirtingų šalių tradicijas bei kultūrą. Studentai smagiai šoko ir dainavo, bei sveikino fakulteto dalyvius su artėjančiomis šventėmis anglų, vokiečių ir švedų kalbomis. Šventinius pasirodymus pradėjo EKF svečiai iš Verslo vadybos fakulteto. Jie vadovaujami vokiečių kalbos dėstytojos Violetos Žemaitienės atliko kalėdinių dainų popuri keturiomis kalbomis: vokiečių, italų, ispanų ir lietuvių. Toliau programoje kaip visuomet nuotaikingi Ekonomikos fakulteto studentai, džiugino savo pasirodymais susirinkusius administracijos darbuotojus, dėstytojus ir studentus. Programą užbaigė studentų grupė, vadovaujama švedų kalbos dėstytojos Ingridos Drukteinytės, atlikusi tradicinę Šv. Liucijos giesmę švedų kalba.

Labai džiugu, kad studentai aktyviai, kruopščiai ir su užsidegimu ruošėsi pasirodymams. Su nekantrumu lauksime gražių ir nuotaikingų pasirodymų įvairiomis užsienio kalbomis kitais metais iš kūrybingų ir gabių Kolegijos studentų.

Užsienio kalbų centro informacija