Į gyvenimą prabangiausiame Lietuvos studentiškame kambaryje, esančiame mūsų Kolegijoje, pretenduojantys kambariokai šiemet susigrūmė dėl geriausių studentiškų priešpiečių. „Zanussi kambario“ surengto kulinariniame iššūkio nugalėtojomis tapo dietetiką studijuojančios trečiakursės Jolita Levickaitė ir Skaistė Mikėnaitė, paruošusios desertą  „Stiklainėlis laimės“.

 Sveiką užkandį iš jogurto, lieso pieno, aviečių, mėlynių, migdolų ir pilno grūdo dribsnių merginos sluoksniais sutalpino į užsukamus stiklainėlius, kuriuos patogu neštis su savimi į paskaitas. Pasak konkurso komisijos narės – elektroninio kulinarijos žurnalo „Debesys“ redaktorės Astos Eigėlytės-Gunarsson, šį patiekalą dar galima patobulinti vietoj pirktinių dribsnių naudojant namuose paruoštą granolą bei šiek tiek pasaldinant medumi, tačiau patiekalas skanus ir tinkamai pateiktas.

Antrą konkurso vietą užėmė Eglė Bartkutė, kulinarinį iššūkį turėjusi priimti be porininkės, ir per kiek daugiau nei valandą pagaminusi net tris patiekalus – kokteilį „Vitaminas“, „Sotųjį“ sumuštinį ir jaivainį „Saldumynas“. Šį kulinarinį sprendimą ypač gyrė Vilniaus kolegijos studentų atstovybės vadovas Ričaras Rimkus, pabrėžęs, kad šiuo patiekalu tikrai galima patenkinti sotumą, atsigerti ir dar pasmalyžiauti prie kavos.

Trečiają konkurse pasidalino Mamertas Šimbelis ir Arnas Kupčiūnas su itin rafinuotai pateiktais sumuštiniais „Padrino“ bei Kamilė Žalakevičiūtė ir Monika Polikaitytė su itin subalansuoto skonio javainiais, pavadintais „Protainiu“.

Justinos Krivickaitės ir Skaistės Mikėnaitės priešpiečiams rekomenduojami „Draugiškieji falafeliai“ liko ketvirtoje vietoje, o Eglė Bartkutė ir Ieva Lukaševičiūtė už itin puikaus skonio „Žaliąjį“ kokteilį komisijos narės, tinklaraštininkės, kulinarinių knygų autorės ir kulinarinių sesijų šefės Elžbietos Monkevič buvo apdovanoti specialiu prizu – knyga „Virtuvės vadovas“.

Iš 15 pusfinalininkų porų, 6 kulinariniame iššūkyje dalyvavusios poros pretenduoja į pagrindinį jau ketvirtą kartą rengiamo konkurso prizą – apsigyvenimą visiems mokslo metams prabangiausiuose studentiškuose apartamentuose, įrengtuose viename Vilniaus kolegijos bendrabučių, Didlaukio g.

Architektės Rūtos Bagdzevičiūtės sukurtas „Zanussi kambario“ interjeras pasižymi ne tik dvigubai didesniu, nei įprasta studentiškam kambariui, plotu (37 kv. m.), bet ir bendrabučių gyvenimui nebūdinga prabanga – kambaryje yra visi reikalingi baldai bei maisto ruošai, drabužių ir namų priežiūrai skirti buitiniai prietaisai –  šaldytuvas, orkaitė, kaitlentė, gartraukis, mikrobangų krosnelė, netgi nuosavos skalbyklė ir indaplovė.