Bendri tikslai – matomi rezultatai! Fakulteto bendruomenė pirmadienio rytą pradėjo tvarkydama aplinką. Bendra veikla – ne tik geros nuotaikos užtaisas visai savaitei.

Kaip ir kasmet Vilniaus kolegijos fakultetai prisijungia prie tvarkymosi akcijos DAROM. Šiai metais Verslo vadybos fakulteto ir Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto bendruomenės susibūrė tvarkyti aplinkos.

Verslo vadybos fakulteto bendruomenės pastangomis sutvarkytas šalimais esantis miškelis, kurį nuo šiol puoš tik pavasario žiedai. Kaip ir kiekvienais metais, dėstytojai bei personalo darbuotojai tvarko netoli Fakulteto esantį miškelį. Jau daugelį metų iš eilės kasmetėje aplinkos tvarkymo akcijoje dalyvaujantys darbuotojai mato džiuginančius pokyčius. „Per visus metus, kiek tvarkome šią teritoriją, dar niekada nebuvo tiek mažai šiukšlių. Įdomu, kaip bus kitais metais?“ –  savo potyriais dalijasi Studijų skyriaus vedėja Almonė Jakubkytė.

Ne pirmus metus Menų ir kūrybinių technologijų fakultetas prisijungia prie puikios pavasario tvarkymosi iniciatyvos – akcijos DAROM, kurios veikla paremta bendradarbiavimu, socialine atsakomybe, veiklumu, pilietiškumu ir savanoryste. Fakulteto bendruomenė, apsirūpinusi pirštinėmis, šiukšlių maišiais, karučiais bei gera nuotaika, labai entuziastingai kibo į aplinkos tvarkymo darbus. Buvo išvalyta aplink fakulteto pastatą esanti teritorija bei dalis šalia esančio parko. Pabaigus darbus savanoriai neskubėjo išsiskirstyti, o prie puodelio kvapnios kavos ar arbatos aptarinėjo akcijos naudą.

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad prisidedame prie pilietiškos ir tvarios visuomenės kūrimo. Švari Lietuva – sveiki piliečiai!

Verslo vadybos fakulteto DAROM nuotraukų albumas

Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto DAROM nuotrauka