2015 m. balandžio 27-30 dienomis Vilniaus kolegijoje vyko Tarptautinė savaitė. Dalis renginių vyko fakultetuose, kiti – buvo bendri visiems dalyviams.

Ekonomikos fakultete tarptautinės savaitės metu, balandžio 29 d., taip pat vyko tarptautinė mokslinė-praktinė konferencija „Ekonomikos vystymasis: procesai ir tendencijos“. Tarptautinėje konferencijoje ir tarptautinės savaitės metu fakultete svečiavosi 21 dėstytojas iš įvairių šalių: Belgijos, Italijos, Suomijos, Latvijos, Lenkijos, Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos. 5 dėstytojai buvo atvykę pagal Erasmus+ programą dėstymo vizitams ir skaitė paskaitas studentams. Kiti skaitė pranešimus konferencijoje. Visi dalyviai pristatinėjo savo institucijas mūsų studentams ir kvietė atvykti studijuoti pagal Erasmus+ programą. Svečiams buvo pristatytas fakultetas, praktinio mokymo firmos „VIKO Bankas“ ir „VIKO Drauda“ bei jų veikla, studentų atstovybės veikla. Vyko susitikimai su dėstytojais, katedrų vedėjomis, administracija.

Dalyviai:

University College Ghent, Belgija (http://english.hogent.be/ )
Anglo Lombarda, Insurance brokers, Italija (www.anglolombarda.it )
Banku augstskola, Latvija (www.ba.lv )
Cracow University of Economics, Lenkija (http://uek.krakow.pl/ )
University of Rzeszów, Lenkija (http://www.ur.edu.pl/ )
Rzeszow University of Technology, Lenkija (portal.prz.edu.pl/ )
The Bronisław Markiewicz State Higher School of Technology and Economics in Jarosław, Lenkija (http://www.pwste.edu.pl/ )
Warsaw University of Life Sciences, Lenkija (http://www.sggw.pl/ )
Oulu University of Applied Sciences, Suomija (http://www.oamk.fi/ )
Minsk State Radio Engineering College, Baltarusija (http://mgvrk.by/en/content/mshrc-history )
Saint Petersburg State University, Rusija (http://eng.spbu.ru/ )
Lviv Institute of Banking of the University of Banking of the National Bank of Ukraine, Ukraina (http://www.ubs.gov.ua/%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0/ENG/221/ )