Kovo 30–31 d. d. Prancūzijoje, Havre, įvyko EURASHE, kurios narys yra LKDK, metinė konferencija „Profesinis aukštasis mokslas 4.0: pokyčiai Taikomųjų mokslų universitetuose“. Konferencija vyko Havro universiteto Technologijos institute.  Prancūzijos technologijos institutų asociacija yra EURASHE narys.

Ši metinė konferencija pasižymėjo ypatingu Lietuvos atstovų dalyvavimu. Plenariniame posėdyje pirmąjį pranešimą darė Lietuvos verslo įžymybė Ilja Laursas –  Nextury Ventures įsteigėjas ir valdybos pirmininkas.  Solidžiai pasirodė Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto dėstytojos Raimonda Agnė Medeišienė ir Elinga Noreikaitė. Jų pranešimas apie alumnų įtaką susilaukė didelio susidomėjimo. Taip pat konferencijoje dalyvavo Kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas ir Verslo vadybos fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė, kuri moderavo vienoje iš sekcijų. Pirmą kartą buvo organizuotas Lyderių forumas, kuriame dalyvauti buvo pakviestas Vilniaus kolegijos direktorius.

Dieną prieš konferenciją įvyko EURASHE generalinė asamblėja, kurioje kitai kadencijai EURASHE prezidentu išrinktas Stephane Louwick (Havre universiteto Technologijos instituto direktorius),  viceprezidentu – Ulf-Daniel Ehlers iš Baden-Wurterbergo universiteto Štutgarte (Vokietija).