Gegužės 29 d. Menų ir kūrybinių technologijų fakultete vyko renginys „Game over“.  Šią mokslo metų pabaigai skirtą šventę organizavo Kultūrinės veiklos vadybos studijų programos trečiakursiai. Vidiniame fakulteto kiemelyje studentai kepė dešrainius ir sveikino vieni kitus atidavus kursinius bei bakalauro rašto darbus.

Šventinius dešrainius praturtino studentų ir jų draugų koncertas.  Muzikavo Kazimieras Povilaitis su Laura Misiukevičiūte, repuojantis Arvydas Krikščikas pristatė savo naująjį singlą „Bounce“, kuris šiuo metu sėkmingai sukasi radijo eteriuose, prie koncerto prisijungė ir pirmakursis Paulius Pilypas. Muzikinio teatro studentai Roberta Raubickaitė bei Tomas Alenčikas su Valerija Iljinaite taip pat dainomis šventė mokslo metų pabaigą. Renginyje „Game over“ svečiavosi ir muzikos grupė „8 Kambarys“, o sutemus, renginio svečiams trečiakursis  Laurynas Garbštas surengė įspūdingą ugnies šou.

„Game over“ tapo keliaguba švente: studentai ne tik paminėjo ateinančią mokslo metų pabaigą, bet ir pasveikino Kultūrinės veiklos vadybos katedros vedėją Rasą Bartkutę su neseniai praėjusiu gimtadieniu. Taip pat buvo pasveikinta ir konkurso „Auksinė ateities perspektyva“ nugalėtoja.

Antrojo kurso studentai, atidavę kursinius darbus, ir trečiakursiai, atidavę bakalauro rašto darbus, kėlė arbatos puodelius: „už visus tuos savaitgalius, kuomet draugai mus kviesdavo išlėkti į miestą, o mes rinkdavomės kompiuterio klaviatūros draugiją, “ – sakė jie.

Renginį organizavę studentai labai džiaugėsi šventės sėkme: „tikimės, kad toks mokslo metų pabaigos renginys taps fakulteto tradicija, ir mes galėsime čia sugrįžti kaip laukiami svečiai“.

Justina Kaminskaitė

Game over