Daugkartinė Lietuvos vyrų tinklinio čempionato nugalėtoja – sostinės „Flamingo Volley – SM Tauras“ komanda – susitarė dėl bendradarbiavimo  su Vilniaus kolegija. Tad nuo šiol ekipa vadinsis „Vilniaus kolegija – Flamingo Volley“.

„Mūsų tikslas – per kelerių metų laikotarpį suformuoti tokią komandą, kuri būtų pajėgi varžytis ne tik Lietuvos čempionate ar Baltijos lygoje, bet ir dalyvauti Europos taurės varžybose. Tikiu, kad partnerystė su Vilniaus kolegija mums padės organizuoti kokybiškus, žiūrovų dėmesio vertus sporto renginius, o žmonės turės galimybę džiaugtis aukšto lygio tinkliniu“, –  kalbėjo „Vilniaus kolegijos – Flamingo Volley“ ekipos vadovas Vasilijus Burakinskis.

Ilgametis komandos vadovas įsitikinęs, kad bendradarbiavimas bus prasmingas abiem pusėms ir  prisidės vystant Kolegijos turimą studentų tinklinio komandą. Patyręs treneris, pasižiūrėjęs į šiuo metu Vilniaus kolegijoje besitreniruojančius studentus, keletui iš šių sportininkų prognozuoja šviesią ateitį. Perspektyviausi žaidėjai bus kviečiami treniruotis drauge su pagrindinės ekipos tinklininkais. Tad jie galės ne tik įgyti aukštąjį išsilavinimą, bet ir tobulinti įgūdžius žaisdami tinklinį pagrindinėje komandoje ir galbūt tęsti sportininko karjerą ateityje.

„Noriu prisidėti prie Vilniaus kolegijos studentų tinklinio komandos vystymo. Net neabejoju, kad įdėjus darbo ši komanda bus pajėgi varžytis aukštu lygiu. Jei Vilniaus kolegijos komanda džiugins savo pasiekimais, tai, manyčiau, paskatins ir kitus studentus mokytis bei laisvalaikį leisti aktyviai sportuojant. Taip pat pritrauks į Kolegiją daugiau motyvuotų, sportuojančių moksleivių“, – tvirtina V. Burakinskis.

Vilniaus kolegijos Kūno kultūros ir sporto centro vedėjas Jonas Bautronis pritaria komandos trenerio mintims, kad bendradarbiavimas bus naudingas abiem pusėms. Visų pirma, tai profesionali pagalba Kolegijos tinklinio komandai siekiant meistriškumo. Šis bendradarbiavimas parodo, kad Kolegijos vadovybė supranta kūno kultūros ir sporto svarbą bei reikšmę visapusiam jaunimo ugdymui, saviraiškai, patriotinių jausmų formavimui ir žalingų įpročių prevencijai. Bendradarbiavimas su tokio aukšto lygio komanda, anot J. Bautronio, įpareigoja daugiau dėmesio skirti ir Kolegijos sporto salių atnaujinimui.

Sostinės „Flamingo Volley“ komanda net penkis kartus yra tapusi Lietuvos tinklinio čempione, taip pat penkis kartus iškovojo Lietuvos tinklinio federacijos Didžiąją taurę. Šį sezoną ekipos tikslas – tapti Lietuvos čempionato, LTF Didžiosios taurės bei Supertaurės nugalėtojais, o Baltijos lygoje patekti į finalinį ketvertą.

14