2015 m. balandžio 20 – 24 dienomis Vilniaus kolegijos Elektronikos ir informatikos fakulteto Elektronikos katedros vedėjas, docentas dr. Antoni Kozič ir lektorius Rimantas Urbonavičius dalyvavo Erasmus+ dėstytojų mobilumo programoje Valstybinėje aukštesniojoje profesinio mokymo mokykloje Ciechanove (The State Higher School of Vocational Education in Ciechanow), Lenkijoje.

Vizito metu dr. A. Kozič elektronikos ir telekomunikacijų studijų programos studentams skaitė paskaitas apie matavimų automatizavimo sistemą LabVIEW, o lektorius R. Urbonavičius – apie skaitmeninės televizijos technologijas.

Erasmus+ dėstytojų mobilumo programos metu dėstytojai susitiko su mokyklos rektoriumi doc. dr. Leszek Zygner, administracijos atstovais, Elektronikos, žurnalistikos ir multimedijos fakulteto dekanu dr. inž. Andrzej Korneta, elektronikos ir telekomunikacijų studijų programos įvairių kursų studentais. Susitikimų metu buvo pristatyta Vilniaus kolegija, Elektronikos ir informatikos fakultetas. Aptartos dėstytojų ir studentų mainų plėtros, praktikų atlikimo ir tolimesnio bendradarbiavimo galimybės. Dėstytojai susipažino su fakulteto studijų programomis ir laboratorijomis.

Lenkijos kolegos suorganizavo ekskursiją į LG Electronics gamyklą Mlavoje. Gamyklos technikos direktorius Daniel Kortlan papasakojo apie gamyklą, o inžinieriai supažindino su gaminamais produktais, gamybos procesu ir naujausiomis technologijomis.

Antoni Kozič,
Elektronikos katedros vedėjas