Gegužės mėn. 16 – 20 dienomis Elektronikos ir informatikos fakulteto lektorė Liucija Kupčinskienė dalyvavo ERASMUS+ dėstytojų mobilumo programoje viename iš geriausių pasaulio technikos universitetų – Universidad Politecnica de Valencia (Valensijos Politechnikos universitete, Ispanija).

Vizito metu lekt. L.Kupčinskienė vedė praktinius užsiėmimus profesine anglų kalba  temomis „Technologijų įtaka skaitmeninio amžiaus kartai“ (The Influence of Technologies on a Digital Generation), „Iš robotikos ir  nanorobotų istorijos“ (From the History of Robotics and Nanorobots), „Interneto sauga” (Internet Security) Architektūros statinių specialybės studentams, dirbo su kompiuterių technikos specialybės studentais, bendravo su Taikomosios lingvistikos katedros anglų kalbos dėstytojais, susipažino su metodikomis ir dėstymo medžiaga. Lektorė taip pat lankėsi Kalbų centre, kuris yra atskiras padalinys.

Dėstytoja L.Kupčinskienė buvo supažindinta su Universidad Politecnica de Valencia universiteto struktūra, fakultetų dėstytojais, kompiuterių ir elektronikos technikos bakalaurų mokymo programomis. Vizito metu dėstytoja L.Kupčinskienė pakvietė studentus ir dėstytojus atvykti į Vilniaus kolegiją, taip pratęsiant bendradarbiavimą su Ispanijos universitetu.