2015 m. gegužės 11 – 15 dienomis Elektronikos katedros docentė dr. Viktorija Nargelienė ir lektorė Aliona Kirdeikienė dalyvavo Erasmus+ personalo mobilumo dėstymui programoje Nacionaliniame Atėnų technikos universitete (National Technical University of Athens), Graikijoje.

Vizito metu mūsų fakulteto dėstytojos Elektros ir kompiuterių inžinerijos pirmo kurso studentams skaitė paskaitas apie loginius elementus, bei loginių schemų sudarymą. Taip pat organizavo studentų komandinį darbą projektuojant nesudėtingas kombinacines logines schemas.

Stažuotės metu dėstytojos susitiko su Industrinių elektros įtaisų ir sistemų skyriaus profesore dr. Maria Ioannides, administracijos atstovais, elektros ir kompiuterių inžinerijos studentais. Susitikimo metu buvo pristatyta Vilniaus kolegija, Elektronikos ir informatikos fakultetas, pademonstruota filmuota medžiaga apie Elektronikos technikos programos studentų baigiamuosius projektus. Diskusijų metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas praktinių – laboratorinių darbų organizavimo, bei vertinimo klausimams, taip pat aptarti grupinių projektinių darbų organizavimo aspektai.

Elektronikos katedros docentė
dr. Viktorija Nargelienė