Elektronikos ir informatikos fakulteto atstovų vizitas įmonėje ABB

2022-06-29

Birželio 23 dieną Elektronikos ir informatikos fakulteto atstovai – dekanas dr. Romanas Tumasonis, prodekanė dr. Loreta Savulionienė, Elektronikos ir kompiuterių inžinerijos katedros vedėjas Paulius Šakalys, Informacinių technologijų katedros vedėja dr. Irma Šileikienė, Programinės įrangos katedros vedėja dr. Laura Gžegoževskė, Elektronikos laboratorijų vedėjas Tomas Kasperavičius bei Partnerystės ir projektų skyriaus vedėjas Vytautas Lauciūnas lankėsi Fakulteto partnerinėje įmonėje ABB.

Susitikimo metu su šios įmonės Robotikos ir diskretinės automatikos skyriaus vadovu Baltijos šalims Linu Žukausku, Robotikos ir diskretinės automatikos skyriaus vadovu Mariumi Kizerskiu bei Pavarų ir variklių skyriaus vadovu Justinu Pesliaku buvo aptartas tiesioginis bendradarbiavimas organizuojant studentų praktikas, naudojant studijų tikslais ABB programinę įrangą bei naujosios kartos motyvavimo būdai renkantis ateities inžinieriaus profesiją.

ABB yra pasaulinė technologijų lyderė, kuri skatina visuomenės ir pramonės virsmą link produktyvesnės ir tvaresnės ateities. Apjungdama programinę įrangą su elektrifikacijos, robotikos, automatikos ir pavarų produktų asortimentu, ABB praplečia technologijų ribas ir perkelia efektyvumą į naują lygmenį. ABB patirtis siekia daugiau nei 130 metų, apie 105 000 aukštos kvalifikacijos darbuotojų dirba daugiau nei 100 šalių.