Birželio 1 – 5 dienomis Elektronikos ir informatikos fakulteto prodekanė dr. Loreta Savulionienė ir Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja Aušra Netikšienė dalyvavo tarptautinėje savaitėje NOVIA taikomųjų mokslų universitete (NOVIA University of Applied Sciences) Suomijoje. Fakulteto atstovės tarptautinėje savaitėje dalyvavo pagal Nordplus projektą Nordic-Baltic Network of Engineering.

Tarptautinė savaitė, kurios tema Supervision, Counselling and Guidance from Different Perspectives, sukvietė atstovus iš Vokietijos, Kroatijos, Airijos, Italijos, Prancūzijos, Slovėnijos, Lietuvos, Turkijos ir Suomijos aukštųjų mokyklų. Dalyviai klausėsi NOVIA taikomųjų mokslų universiteto atstovų, kurie pristatė savo patirtį studentų stebėjimo ir konsultavimo srityje, pasidalino vadovavimo baigiamiesiems darbams ypatumais, dalyvavo diskusijose ir dalinosi patirtimi. Dalyviai aplankė tris iš penkių NOVIA taikomųjų mokslų universiteto fakultetus, taip pat jungtinį trijų aukštųjų mokyklų tyrimų ir mokslo centrą Technobothnia bei jungtinę penkių universitetų biblioteką Tritonia. Visi dalyviai pristatė savo universitetus, aptarė tolimesnio bendradarbiavimo galimybes.

Tarptautinė savaitė suteikė galimybę ne tik pristatyti Vilniaus kolegiją, joje vykdomas studijų programas, bet taip pat aptarti galimybę fakulteto studentams rinktis semestro European Project Semester (30 ECTS) kursą (http://www.europeanprojectsemester.eu/).

EIF Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja
Aušra Netikšienė