Lapkričio 10-14 dienomis EIF Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja Aušra Netikšienė ir Informacinių sistemų katedros lektorė Jolanta Mačėnienė dalyvavo tarptautinėje savaitėje Dunaujvarosi kolegijoje (Dunaújvárosi Főiskola), Vengrijoje.
Tarptautinė savaitė vyko kolegijoje organizuojamos Mokslo savaitės metu. Fakulteto atstovės pristatė Vilniaus kolegiją, konferencijoje skaitė pranešimą „Talent Management in University of Applied Sciences“, išklausė pranešimus ir dalyvavo diskusijoje apie nuotolinio mokymo organizavimą. Kartu su kitais dalyviais aplankė kolegijos laboratorijas, susipažino su technine materialine baze bei studentų praktine-kūrybine veikla ir studentų gyvenimo sąlygomis, lankėsi Hankook padangų gamykloje. Susitikimo su informatikos instituto atstovais metu susipažino su jų vykdomomis mokslinių taikomųjų tyrimų kryptimis, aptarė bendradarbiavimo galimybes.
Tarptautinėje savaitėje taip pat dalyvavo atstovai iš Olandijos, Čekijos, Turkijos, Azerbaidžiano, Rusijos aukštojo mokslo institucijų. Su kai kuriais iš jų taip pat aptartos bendradarbiavimo galimybės.

Aušra Netikšienė, EIF Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja