Lapkričio 17 d. Elektronikos ir informatikos fakultete lankėsi Novia taikomųjų mokslų universiteto (Yrkeshögskolan Novia), Suomija ir Ostfoldo universitetinės kolegijos (Høgskolen i Østfold), Norvegija atstovai. Svečiai susitiko su studentais ir pristatė savo institucijas, apžiūrėjo fakulteto laboratorijas. Susitikimo su katedrų atstovais metu buvo aptartos dalyvavimo Nordplus programos projekte galimybės. Abi institucijos, kaip ir Vilniaus kolegija, yra CDIO Iniciatyvos, kuri vienija 97 mokslo institucijas, rengiančias inžinierius visame pasaulyje, narės. Rengiamas bendras projektas bus pagrįstas CDIO standartais ir pakvies dalyvauti visų trijų institucijų studentus bei dėstytojus.
Svečiai taip pat aplankė fakulteto socialinį partnerį UAB „Dielektrik“, susipažino su jų vykdoma veikla, susitiko su fakulteto studentais, kurie liko dirbti įmonėje po profesinės ir baigiamųjų praktikų.
Svečių vizitas naudingas stiprinant fakulteto ryšius su užsienio aukštosiomis mokyklomis ir ateityje organizuojant studentų bei dėstytojų mainus.

Aušra Netikšienė, EIF Plėtros ir inovacijų skyriaus vedėja