Ekonomistų savaitė 2022

2022-05-04

2022 m. balandžio 19–22 dienomis Ekonomikos fakultete vyko Ekonomistų savaitė 2022. Renginį savo sveikinimu atidarė fakulteto dekanė dr. Aušra Liučvaitienė. Taip pat susirinkusiuosius sveikino ir EKF absolventai: Direktoriaus pavaduotojas ekonomikai, Andriejus Sadauskis ir Studentų reikalų koordinatorius, Ričardas Rimkus.

Renginys buvo kupinas įdomybių, staigmenų ir netikėtumų. Pirmąją dieną svečiai buvo kviečiami į lektorius Eigirdo Kebliko (viceprezidentas turto prekybai ir nuomai, Magnetic MRO AS) seminarą akademinei bendruomenei „Lėktuvas kyla prieš vėją: sėkmingos karjeros pilotavimas“. Taip pat grupė entuziastų kartu su AmersourceBergen įmonės atstovais vyko į Žirgų globos asociacijos įkurtą Arklių slėnį, kuriame vykdė socialiai atsakingą veiklą.

Antrąją dieną visi buvo kviečiami į nepaprastai turiningą Tarptautinę studentų mokslinę-praktinę konferenciją „Ekonomika. Verslas. Vadyba – 2022“, kurios metu gausybę pranešimų įvairiomis temomis skaitė svečiai iš Lietuvos bei užsienio.

Trečioji diena taip pat džiugino: savo patirtimi dalijosi lektorius Aleksejus Loskutovas (Partnerystės vadovas, UAB Kevin EU) skaitydamas seminarą „Naujos galimybės finansų sektoriuje pandemijos sąlygomis: skaitmenizavimo plėtra“. Taip pat seminare akademinei bendruomenei savo žiniomis dalijosi ir lektorius Oleg Mackevič (Lošimų priežiūros tarnybos, Teisėkūros, personalo ir bendrųjų reikalų skyriaus vyriausiasis specialistas (konsultantas)-psichologas) kalbėdamas tema „Azartinių lošimų keliami pavojai“. Svarbu paminėti, jog trečioji diena buvo kupina ir kitokių pramogų: muzikinės pertraukos „Mėlyna. Geltona“ metu šventės dalyviai galėjo žavėtis šauniu muzikiniu pasirodymu, o dienos pabaigoje dalyvauti studentų atstovybės organizuotame stalo futbolo turnyre!

Ekonomistų savaitę vainikavo penktadienį vykęs uždarymas, kurio metu dekanė dr. Aušra Liučvaitienė tarė uždarymo žodžius, prizais apdovanojo konkursų laimėtojus ir renginio organizatorius bei žinoma smagiausioji dalis – vyko bendruomenės šokis (FLashmobas).

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie savaitės veiklų. Iki kitų metų!