2021 m. balandžio 19–23 dienomis Ekonomikos fakultete vyko Ekonomistų savaitė 2021. Renginį savo sveikinimu atidarė fakulteto dekanė dr. Aušra Liučvaitienė. Atidarėme ir virtualią studentų meninių darbų parodą.
Kiekvieną dieną fakulteto Facebook paskyroje vyko mini viktorina – dalinomės su ekonomika susijusiais klausimais, o teisingai atsakiusieji, buvo apdovanoti prizais – Vilniaus Kolegijos atributika. Visomis savaitės dienomis buvo gausu ir kitų veiklų: savo patirtimi Erasmus programoje dalinosi fakulteto studentas Vytis Merkinykas, apie lyderystę ir CV rašymą pasakojo fakulteto alumni Aleksandr Makevič, o paskaitoje „Verslo pradžia. Ar nieko nepamiršau?“ UAB „Audifina“ Konsultacijų skyriaus vadovas Rimgaudas Pazniokas dalinosi praktiniais patarimais apie nuosavo verslo pradžios organizavimo procesą.
Fakulteto Studentų atstovybės nariai dalyvavo ir socialinės atsakomybės veikloje – rinko aukas mūsų keturkojams draugams, gyvenantiems gyvūnų globos organizacijoje „Lesė“. Surinktą maistą ir žaislus studentai nuvežė į prieglaudą bei trumpam joje liko pavedžioti keturkojus lauke.
Balandžio 22 d. buvo skirta tarptautinei studentų mokslinei konferencijai „EKONOMIKA. VERSLAS. VADYBA – 2021“, kurioje klausėmės Lietuvos ir užsienio dalyvių pranešimų. Ekonomistų savaitę vainikavo penktadienį vykęs paskutinis Protmūšio etapas, kurio pirmos vietos nugalėtoju tapo Giedrius Narmontas.
Dėkojame visiems dalyvavusiems ir prisidėjusiems prie savaitės veiklų. Iki kitų susitikimų!