Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto Buhalterinės apskaitos katedros lektorė Laima Šapalienė ir Ekonomikos fakulteto vadybininkė Santa Mirauskienė, kartu su Bankininkystės katedros lektore Jolita Naujaliene ir studentais (BN14A gr. ir FI15A gr.) 2016 m. spalio 20 d. dalyvavo Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos organizuotoje Karjeros dienoje.

Dėstytoja L. Šapalienė skaitė paskaitą tema: „Mokesčiai ir jų valdymas“. Paskaitos metu buvo pasidalinta įžvalgomis, kada mokesčių prievolė, tautos akivaizdoje, buvo sutinkama teigiamai. Pranešimo metu buvo pristatyta Lietuvos mokesčių sistema bei kiekviena mokesčių grupė. Vaizdinių priemonių pagalba dėstytoja pademonstravo jubiliejinių eurų monetas, kurios yra kelis kartus vertingesnės, nei įprastinės. Mokiniai atsakė į užduotus klausimus: kokiomis savybėmis turėtų pasižymėti ekonomistas, finansininkas, buhalteris bei kodėl verta rinktis ekonomikos, finansų ir apskaitos studijas Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete. Vadybininkė S. Mirauskienė supažindino mokinius su Ekonomikos fakulteto studijų programomis, pakvietė dalyvauti Tarptautinėje mokslinėje-praktinėje studentų konferencijoje „Ekonomika. Verslas. Vadyba’2017“, kuri vyks 2017 m. kovo 29 d. bei atlikti vienos dienos profesinio veiklinimo praktiką VPMF (IB) „VIKO Drauda“.

Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos mokytojai supažindino Ekonomikos fakulteto studentus su kompiuterine programa Microsoft Dynamics NAV. Studentai ją išbandė atlikdami mokytojų duotas užduotis, įvesdami prekių ypatybes klasifikatoriuje. Sekantis šios praktikos žingsnis buvo patikrinti, ar jaunieji bankininkai ir finansininkai teisingai įvykdė pirmąją užduotį, tai yra kasos aparatų pagalba, palyginti prekių įvedimo atitikimą.

Karjeros diena Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje tęsėsi Verslo praktinio mokymo firmos „Vigora“ pristatymu.

Nuoširdžiai dėkojame Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokyklos administracijos darbuotojams ir mokytojams už jaukų priėmimą, bendradarbiavimą ugdant auklėtinius ir tikimės, kad Verslo praktinio mokymo firmoje VIKO „Drauda“ atliekama praktika, bus naudinga mokiniams!