2017 m. gruodžio 13 d. nuo pat ankstaus ryto vyko pasiruošimas Kalėdinei mugei, kurią inicijavo Bankininkystės katedros lektorė Laima Steiblienė. Mugės metu akį traukė studentų kepiniai: keksiukai, pyragai ir kiti saldumynai. Taip pat netrūko rankdarbių ir šventiškos muzikos!

Baigiantis mugei, Ekonomikos fakulteto anglų kalbos dėstytojai ir I kurso studentai visus pakvietė į vieną gražiausių ir smagiausių renginių – Kalėdinę šventę. Studentai labai stengėsi ir paruošė daug nuotaikingų pasirodymų, ir visus juos vienijo bendra pasakų ir kalėdinė tema „Alice in Wonderland“. Šventės tikslas – skatinti pirmo kurso studentų grupių ir skirtingų fakultetų tarpusavio bendravimą, kūrybiškumą ir artistiškumą bei užsienio kalbų kompetencijų gerinimą.

Šių metų studentų šventės data sutapo su Šv. Liucijos švente Švedijoje. Ta proga studentų grupė, vadovaujama švedų kalbos dėstytojos Ingridos Drukteinytės, atliko tradicinę Šv. Liucijos giesmę švedų kalba. Visus susirinkusius savo profesionaliais pasirodymais stebino ir linksmino studentų svečių grupės iš Vilniaus kolegijos Menų ir kūrybinių technologijų fakulteto. Ekonomikos fakulteto studentai taip pat kruopščiai paruošė puikius pasirodymams ir pristatė dainas, šokius bei vaidinimus.

Būtų puiku ir kitais metais tęsti šios nuostabios šventės tradiciją ir sulaukti tokių puikių ir smagių pasirodymų bei pristatyti kuo daugiau kolegijoje mokomų užsienio kalbų.