Ekonomikos fakultete 2015 m. vasario 18 d. paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Renginyje dalyvavo Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, Vilniaus kolegijos direktorius dr. Gintautas Bražiūnas, studentai, dėstytojai, darbuotojai. Įžanginį žodį tarė Ekonomikos fakulteto dekanė Asta Pikelienė. Ji pasveikino fakulteto svečius, darbuotojus bei studentus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena ir akcentavo, jog prie šios kiekvienam lietuviui, svarbios šventės prisideda kiekvienas žmogus savo gerais darbais. Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas savo kalbą pradėjo nuo citatos, kad laimė atsiranda iš laisvės, o laisvė atsiranda iš drąsos, todėl turime džiaugtis, kad gyvename laisvoje valstybėje ir galime laisvai kurti savo laimę. Šios šventės proga meras pažadėjo padovanoti fakultetui dėmesį prikaustantį naują Jono Meko sukurtą filmą „Lietuva ir SSRS žlugimas“. Šiame filme susiduria laikas ir atmintis, istorijos lūžiai ir žmonių likimai.

Susitikimo metu meras taip pat supažindino su sostinės projektais, ypač aktualiais jaunimui. Pirmiausia pokyčiai įvyksiantys viešojo susisiekimo sektoriuje. Municipalinio fondo įkūrimas leis palankiomis sąlygomis nuomotis būstą Vilniaus mieste. Taip pat, susitikimo dalyviai buvo supažindinti su Lazdynų baseino, Šeškinės stadiono, Sporto rūmų bei Sapiegos parko rekonstrukciniais planais, vaikų darželių plėtra ir kt.

Baigiantis susitikimui meras atsakė į studentų ir dėstytojų užduotus klausimus bei palinkėjo studentams gerai mokytis, siekti užsibrėžtų tikslų ir niekada nebijoti klausti.

Po renginio meras trumpai susipažino su fakulteto materialine baze, apsilankė verslo praktinio mokymo firmoje „VIKO Bankas“. Su kolegijos direktoriumi dr. Gintautu Bražiūnu ir Ekonomikos fakulteto dekane Asta Pikeliene diskutavo apie Vilniaus kolegijos studentų miestelio plėtrą ir Pedagogikos fakulteto galimybę perkelti į Didlaukio g., Ekonomikos fakulteto bendradarbiavimą taikomųjų tyrimų srityje, studentų baigiamosios profesinės veiklos praktikos atlikimą Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Finansų departamente ir kiti klausimai.

EKF vadybininkė Santa Mirauskienė