2016 metų lapkričio 21 – 25 dienomis Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakultete nuaidėjo jau gražia tradicija tapusi „Ekonomistų savaitė“. Jos metu studentai galėjo pasitikrinti savo ekonomikos žinias, išbandyti save verslo simuliacijoje, įgyti pardavimo įgūdžių ir puikiai praleisti laiką. Ekonomistų savaitės iššūkius priėmė visų Ekonomikos fakulteto studijų programų atstovai.

Ekonomistų savaitės atidarymo šventės metu fakultetą sudrebino studentų garsūs komandų šūkiai. Tačiau jau pirmąją dieną komandų laukė ne tik prisistatymai, bet ir loterija: komandos burtų keliu išsirinko Vilniaus kolegijos fakultetą, į kurį keliaus trečiadienį rinkti aukų Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams. Pirmoji savaitės diena užbaigta tarptautinės kompanijos Paysera atstovo Jono Vyšniausko paskaita „Baltijos šalių rinkos ir pokyčiai finansų rinkose“.

Antrąją Ekonomistų savaitės dieną dalyvių laukė rimtas iššūkis: ekonominės bei rinkodaros užduotys. Nors užduotys buvo tikrai nelengvos, visi dalyviai įrodė, kad yra ne iš kelmo spirti ir pasirodė puikiai. Verslo simuliacijos užduotys leido atsiskleisti patiems versliausiems studentams.

Pats kilniausias Ekonomistų savaitės tikslas – tai aukų rinkimas Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams. Tai yra viena svarbiausių užduočių Ekonomistų savaitės dalyviams. Komandos keliavo į skirtingus Vilniaus kolegijos fakultetus, kuriuose, prekiaudami savo gamintais saldumynais ir pasitelkdami geriausius komunikacinius gebėjimus, stengėsi surinkti kuo didesnę paramos sumą. Šių metų „Ekonomistų savaitės“ metu buvo surinkta 454 Eurų, kurie bus skirti Alytaus apskrities sutrikusio vystymosi kūdikių globos namams.

Ketvirtadienį Ekonomikos fakulteto studentai dalyvavo Vilniaus kolegijos karjeros ir atvirų durų dienoje „Studijos. Praktika. Karjera“, kur galėjo susirasti praktikos vietą ir pasidomėti profesinės ateities perspektyvomis.

Paskutiniąją savaitės dieną įvyko ‚Protmūšis‘ kuriame komandos varžėsi ne tik ekonominiais klausimais. Protmūšyje varžėsi ir moksleiviai – Jaunųjų ekonomistų klubo komanda. Baigiantis Ekonomistų savaitei, išrinktas laimėtojas. Sveikiname Bankininkų komandą, kuri visos savaitės užduotis atliko geriausiai! Visi aktyvūs dalyviai gavo Ekonomistų savaitės rėmėjų – draudimo bendrovės Seesam – prizus.

Ekonomikos fakulteto Studentų atstovybė dėkoja Elektronikos ir informatikos, Sveikatos priežiūros, Agrotechnologijų ir Pedagogikos fakultetų bendruomenėms, prisidėjusiems prie kilnaus tikslo remti vaikų namus. Didelis ačiū Ekonomikos fakulteto studentams, dėstytojams ir darbuotojams, kurie šiemet dosniausiai prisidėjo prie mažo mūsų kuriamo stebuklo Alytaus vaikų namų augintiniams!

VIKO EKF Studentų atstovybė
Ekonomikos katedra