„Vaikai, namai, darbas, šeima… Visa tai atima tiek laiko ir energijos, jog rasti laiko pasirūpinti savimi, savo išvaizda dažnai moteriai tampa tikru iššūkiu. Galvotrūkčiais šoki iš lovos, puoli po dušu ir apsirengusi greičiau negu kareivis skubi gaminti pusryčių šeimai… Ar atpažįstate save? Atrodo, jog profesionalus makiažas, kruopščiai parinkti drabužiai – tai tik reti, lyg paslapčia iš šeimos pavogti malonumai. Todėl projektas „Papuoškime MAMĄ“ – tai tarsi mažytė iniciatyva, turinti didžiulį tikslą“, – svarsto Vilniaus kolegijos įsteigto „Vikučio“ vaikų darželio vadovė Jurgita Raščienė.

Motinos dienos proga šio darželio vadovei kilo mintis padėti „Vikučio“ vaikučių mamytėms atrasti laiko sau, tuo pat metu praleidžiant laiką su vaikais. Neatimant dėmesio iš vaikučių, mamų pusdienis vaikų žaidimų kambaryje „Mažųjų Karalystė“, pasidabinus puošniomis suknelėmis iš „Lapės spintos“, prabėgo prasmingai ir jaukiai – mamytės galėjo pasinerti į grožio ir meilės terapiją.

Sekmadienio popietę makiažo specialistų ir šukuosenų meistrų komanda sukūrė mamoms išskirtinius įvaizdžius. Kiekvienas galėjo pasinerti į tai, ką mėgsta: vaikai žaidė ir šėlo, mamos atsipalaidavusios mėgavosi grožio meistrų procedūromis – gaiviu makiažu bei šukuosenomis, rankų masažais, vilkėjo kruopščiai parinktas bei puikiai glundančias sukneles.

Jaukias bendrumo akimirkas „Vikučio“ vaikų darželio auklėtiniai su mamomis įamžino fotosesijos metu, o projekto partnerių dovanos bei maži siurprizai padėjo kurti puikią šventinę nuotaiką.

Projekto „Papuoškime MAMĄ“ iniciatorė Jurgita Raščienė, subūrusi partnerius, grožio specialistus bei meistrus bendram kilniam tikslui, tikisi šią idėją plėtoti ir toliau ateityje. „Pirmasis renginys buvo sėkmingas. Ir mamos, ir vaikai, ir tėveliai buvo laimingi. Motinos dienos proga vaikų darželis „Vikutis“ linki visoms mamoms savo didelėse, meilės kupinose širdyse rasti šiek tiek vietos ir sau. Laiminga, švytinti mama – didžiausia dovana ne tik vaikučiui, bet ir visai šeimai“,  –  teigia Jurgita.